Dla rodziny Apartamenty przyjazne rodzinom

Gwarancja

Gwarancja

Niezapomnianych wspomnień

Szukasz przyjaznego rodzinom noclegi we Wrocławiu? Przychodzimy z pomocą! W Marina Apartments wiemy doskonale, że wspólne wyjazdy z bliskimi bywają sporym wyzwaniem.
Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe rodzinne apartamenty. W samym sercu miasta oferujemy prawdziwie domowe warunki – idealne na weekendowy city break i długo wyczekiwane wakacje w tętniącym życiem Wrocławiu.

Celebruj

Celebruj

To co najawżniejsze

Rodzinne wyjazdy to bezcenne chwile dla Ciebie i Twoich bliskich. Ciesz się nimi w komfortowych warunkach – w dogodnie zlokalizowanych apartamentach nad rzeką.

Oferta dla rodzin

Nasz przepis na udany rodzinny pobyt? Szereg udogodnień, które sprawią,
że pobyt u nas będzie czystą przyjemnością! 

Dostępne w ofercie apartamenty dopasowujemy do potrzeb mniejszych i większych rodzin, którym oferujemy apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami. 

W trosce o maksymalną wygodę gości, wszystkie apartamenty zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy z dbałością o detale – z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi. Do dyspozycji oddajemy przemyślane lokale z przestrzenią sprzyjającą wypoczynkowi, wspólnej zabawie i przygotowywaniu posiłków.

Podczas rodzinnych wyjazdów liczy się tylko spędzony razem czas. Dlatego uprościliśmy proces zameldowania. Bezrecepcyjna obsługa i elektroniczne zamki zapewniają dostęp do apartamentów o każdej porze.

Bezpłatny dostęp
do internetu
Zameldowanie
o dowolnej porze
Staranny projekt
i wykonanie
Dogodna
lokalizacja
Kompleksowe
wyposażenie
Podziemny parking
dla Gości
Zamki elektroniczne
SmartPorter
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Rezerwacja niedostępna Prosimy o kontakt telefoniczny
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij