Pytania i odpowiedzi Najczęstsze pytania i odpowiedzi naszych Gości

FAQ

Pytania i odpowiedzi
 1. Czy w obiekcie znajduje się recepcja?

  Marina Apartments to w pełni zautomatyzowany obiekt z elektronicznymi zamkami na kod. Wszystko odbywa się bez obsługowo. W razie pytań jesteśmy dostępni pod naszym całodobowym numerem telefonu.
   
 2. Jak odbywa się zameldowanie i wymeldowanie?

  Goście naszego obiektu meldują się samodzielnie za pomocą otrzymanego 4-cyfrowego kodu o dowolnej porze po 15:00 (istnieje możliwość zameldowania wcześniej - prosimy o telefon w tej sprawie na recepcję dzień przed przyjazdem). Przy wymeldowaniu wystarczy zatrzasnąć za sobą drzwi.
   
 3. Jak wygląda oferta śniadaniowa?

  Śniadanie kosztuje 44zł od osoby i należy wykupić je razem z pobytem. Śniadanie jest serwowane w formie bufetu szwedzkiego i niektóre dania a'la carta. Śniadanie odbywa się w restauracji Hotel Wodnik tuż przy obiekcie.
   
 4. Czy posiadają Państwo parking?

  Nasi Goście mogą parkować w garażu podziemnym w naszym obiekcie. Cena postoju wynosi 39zł/doba. Wymagane jest zarezerwowanie miejsca co najmniej jeden dzień przed przyjazdem.
   
 5. W jaki sposób można zapłacić za pobyt?

  Opłatę za pobyt można dokonać w ostatnim etapi rezerwacji za pomocą płatności Przelewy24(przelewy ekspresowe lub karta kredytowa/płatnicza) lub po rezerwacji za pomocą przelewu tradycyjnego.
   
 6. Jakie są godziny zameldowania oraz wymeldowania?

  Zameldowanie rozpoczyna się od godziny 15:00, a wymeldowanie jest do godziny 11:00. W niedzielę istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu do godziny 13:00 (wymagany uprzedni kontakt z recepcją). Jeśli chcą Państwo wcześniej się zameldować prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją dzień przed przyjazdem.
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Rezerwacja niedostępna Prosimy o kontakt telefoniczny
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij